معرفی شرکت تبادل گستر بوران
معرفی شرکت

گروه مهندسی تبادل گستر بوران جهت تامین کلیه نیازهای صنایع برودتی مشتریان ، صاحبان صنایع و سرمایه گذاران در بخش صنعت تبرید از چهار شرکت به شرح ذیل تشکیل گردیده است :

١- شرکت مهندسی تبادل گستر بوران

مدیر عامل : مهندس محسن نوری درآباد سال تاسیس : ١٣٨٨

زمینه فعالیت : تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات آمونیاکی و فریونی از قبیل انواع اواپراتور ، انواع کندانسورهای تبخیری و پوسته - لوله ، مخازن آمونیاک ، کویل های آیس بانک .

این شرکت علیرغم زمان کوتاه فعالیت خود تاکنون به ده ها شرکت در سراسر ایران انواع تولیدات خود را عرضه داشته است .

کارخانه تولیدی در زمینی به مساحت ١٠٠٠٠ مترمربع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با بهره گیری از ماشین آلات و ابزارهای مدرن ، تجهیزاتی با کیفیت را جهت تامین نیاز مشتریان خود تولید می نماید .

٢- شرکت مهندسی تبادل گستر زاگرس

مدیر عامل : مهندس مختار غریبی سال تاسیس : ١٣٨٠

زمینه فعالیت : ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تاسیسات برودتی ، سرماسازی و انجماد از قبیل مشاوره ، طراحی ، محاسبه ، نظارت ، نصب ، راه اندازی و تعمیرات و پیمانکاری کامل ، پروژه های برودتی

این شرکت تاکنون به بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر در سراسر ایران از قبیل شرکت های تحت پوشش پگاه ( پگاه تهران ، پگاه اصفهان ، پگاه فارس ، پگاه گیلان ، پگاه اردبیل و ... ) ، شرکت بهنوش ایران ، شیلات استان گلستان ، شرکت عالیس خراسان ، شرکت دامداران ، شرکت لبنیات پاک ، سردخانه ١٠٠٠٠ تنی نخل پریشان بوشهر ، سردخانه ٨٠٠٠ تنی قائم رامسر ، سردخانه ٨٠٠٠ تنی نوشاد همدان و ... خدمات فوق الذکر را ارائه نموده است .

 ٣-شرکت برودت صنعت بوران

مدیر عامل : آقای اصغر محمدی اسکویی سال تاسیس ١٣٧٨

زمینه فعالیت : واردات و همچنین تامین کلیه ماشین آلات ، تجهیزات ، ادوات کنترلی ، اتوماسیون و سایر لوازم مورد نیاز پروژه های برودتی شامل انواع کمپرسورهای آمونیاکی و فریونی ، انواع پمپ های آمونیاک ، شیرآلات و کنترلرهای آمونیاکی و فریونی DANFOSS، انواع روغن های مخصوص ماشین آلات برودتی ، انواع مبردهای فریونی و ...
نمایندگی اواپراتورهای استیل آمونیاکی از کمپانی THERMO KEYایتالیا
فروش انحصاری روغن های ORIGINAL ویژه کمپرسورهای برودتی از کمپانی SHELL آلمان
نمایشگاه و فروشگاه دائمی این شرکت در مرکز بورس لوازم برودتی واقع در پیچ شمیران ، ابتدای خیابان دکتر شریعتی و به مساحت ٥٠٠ مترمربع کلیه محصولات خود را به نمایش می گذارد .

٤- شرکت بوران کنارک

مدیر عامل : آقای مالک کرمی سال تاسیس : ١٣٨٣

با توجه به نیاز فوق العاده نواحی ساحل جنوبی کشور عزیزمان و با عنایت به استعداد زیاد این مناطق در صید و فرآوری محصولات دریایی و آبزیان ، شرکت بوران کنارک در چابهار تاسیس گردید . این شرکت ضمن تجهیز نمودن بیش از یکصد و پنجاه فروند لنج و کشتی های صیادی به تونل های انجماد و سردخانه های نگهداری زیرصفر به منظور حفظ کیفیت محصولات صید شده از زمان صید تا عمل آوری و بسته بندی ، به بسیاری از کارخانجات صنایع دریایی و آبزیان از چابهار گرفته تا آبادان خدمات مورد نیاز آنان را ارائه می نماید .

123movies